Ücretsiz Emlak Scripti

Ücretsiz Emlak Scripti

Phpscriptlerim.com tarafından hazırlanmış olan ücretsiz emlak scripti paylaşımı ile karşınızdayız.

Emlak scripti çok kişi tarafından aranan,istenen scriptler arasında yeralmaktadır.Bu noktada , bu istekleri ücretsiz olarak karşılayan phpscriptlerim ücretsiz emlak sitesi scriptini hazırlayıp,yayınlamaya başladı.Emlak scripti indir ve demo linklerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Ücretsiz Emlak Scripti

Ücretsiz Emlak Scripti

demo          indir

Yönetici paneline ulaşmak için tıklayın.

Not : Script demo olarak kurulmuştur. Scriptte bulunan bütün işlemler kısıtlanmıştır.

Yönetici Paneli Bilgileri

Kullanıcı Adı : admin
Şifre : admin

Emlak scripti özelliklerine kısaca değinecek olursak, ilk önce scriptin sade ve göze hoş gelen tasarımı hemen göze çarpmakta.Bunun dışında emlak scriptinin işlevsel özellikleri arasında ;

– Ürün Arama

– Slayt Yönetimi

– Sayfa Yönetimi

– Ürün Kategori Yönetimi

– Ürün Yönetimi

– Ürünlere sınırsız resim ekleme

– İletişim Formu

gibi çok kullanışlı özellikler yeralmakta.

Script Kurulumu

İndirdiğiniz dosyaları rar’dan çıkartıp siteniz’e ftp yoluyla bağlanarak dosyaları www(linux, cpanel), httpdocs(windows, plesk) klasörünün içine atıyoruz. (SQL dosyası hariç) Upload işlemini tamamlandıktan sonra sitenizin cpanel, plesk paneline bağlanıp veritabanı oluşturuyoruz. (nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız lütfen google’dan araştırın.)

Veritabanımızı oluşturduktan sonra oluşturduğumuz veritabanının phpMyAdmin’nine (veritabanı yönetim paneli) giriş yapıyoruz. İndirdiğiniz dosyalar arasında veritabani.sql.gz adında ki dosyayı veritabanı yönetim panelinde üst menü de bulunan İçe Aktar işlemini kullanarak dosyayı seçip diğer görünen seçenekler de bir değişiklik yapmadan hemen altında ki butona basarak veritabanı tablolarımızı oluşturuyoruz. En son işlemimiz ise dosyaların içinde bulunan config.php adlı dosyayı not defteri veya benzeri programlardan biriyle açıyoruz. (dosya içinde neyin nereye yazılması gerektiği açıklama satırlarıyla belirtilmiştir.) Dosyamızı kaydettikten sonra tekrar ftp’den değişiklik yaptığımız dosyamızı upload ediyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir